top of page
TherapyPresser01www
TherapyPresser01www

press to zoom
logotzp
logotzp

press to zoom

„Bardzo przydatny przedmiot oszczędzający ręce terapeuty. Reguluję się siłę docisku. Kształt dostosowany do pracy na praktycznie każdej części ciała.”

press to zoom
TherapyPresser01www
TherapyPresser01www

press to zoom

TherapyPresser

Uwolnij się od bólu i maksymalizuj efekty swojej pracy.

Idea TherapyPresser

Manualna praca z ciałem:  masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich, integracja strukturalna, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapia punktów spustowych, akupresura – są coraz popularniejsze zarówno wśród pacjentów...

Zastosowania

 

Korzystanie z TherapyPresser pozwala zapewnić optymalny efekt terapeutyczny, przy zachowaniu ochrony przed możliwymi urazami rąk, nadgarstków i przedramion. Nie zastępuje on leczenia...

Terapeuci

 

Wśród użytkowników TherapyPressera są fizjoterapeuci, terapeuci manualni, masażyści zarówno z dużych ośrodków terapeutycznych, jak i prowadzący indywidualne praktyki. Współpracujemy również ze środowiskiem akademickim.

Uwolnij się od bólu i maksymalizuj efekty swojej pracy razem z TherapyPresser!

Stosowanie TherapyPressera przy pracy sprawia że aplikowana siła może być znacznie większa niż ma to miejsce w przypadku wykorzystania palców, może być również aplikowana stabilnie i głęboko przez dłuższy czas, co jest nieodzowne i bardzo istotne przy pracy z głębokimi warstwami mięśni.

 

Skorzystaj ze skutecznego narzędzia, zarejestrowanego w Urzędzie Patentowym.

 

Opinie

Mogę powiedzieć, że przez ten krótki czas zdążyłam go bardzo polubić, sprawdza się zarówno przy bólach przewlekłych jak i stanach ostrych (świetnie rozluźnia) - oczywiście tutaj z wielkim wyczuciem. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Jagoda Zielińska, Fizjoterapeuta

bottom of page