top of page

TherapyPresser

Uwolnij się od bólu i maksymalizuj efekty swojej pracy.

Idea TherapyPresser

Manualna praca z ciałem:  masaż klasyczny, masaż tkanek głębokich, integracja strukturalna, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapia punktów spustowych, akupresura – są coraz popularniejsze zarówno wśród pacjentów...

Zastosowania

 

Korzystanie z TherapyPresser pozwala zapewnić optymalny efekt terapeutyczny, przy zachowaniu ochrony przed możliwymi urazami rąk, nadgarstków i przedramion. Nie zastępuje on leczenia...

Terapeuci

 

Wśród użytkowników TherapyPressera są fizjoterapeuci, terapeuci manualni, masażyści zarówno z dużych ośrodków terapeutycznych, jak i prowadzący indywidualne praktyki. Współpracujemy również ze środowiskiem akademickim.

Uwolnij się od bólu i maksymalizuj efekty swojej pracy razem z TherapyPresser!

Stosowanie TherapyPressera przy pracy sprawia że aplikowana siła może być znacznie większa niż ma to miejsce w przypadku wykorzystania palców, może być również aplikowana stabilnie i głęboko przez dłuższy czas, co jest nieodzowne i bardzo istotne przy pracy z głębokimi warstwami mięśni.

 

Skorzystaj ze skutecznego narzędzia, zarejestrowanego w Urzędzie Patentowym.

 

Opinie

Mogę powiedzieć, że przez ten krótki czas zdążyłam go bardzo polubić, sprawdza się zarówno przy bólach przewlekłych jak i stanach ostrych (świetnie rozluźnia) - oczywiście tutaj z wielkim wyczuciem. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Jagoda Zielińska, Fizjoterapeuta

bottom of page